לקוחות מספרים

לקוחות מספרים

"ניסינו להשיג את המטרה באמצעות תיווך "רגיל", ונתקלנו בלא מעט בעיות… הדבר הכי חשוב שהענקת לנו הוא ביטחון! הרגשנו שיש לנו ליווי של מישהי שמבינה ויודעת… אהבנו את הגישה המאוד מעשית שלך. " 

 רמה וגדי 

 

 

"אין ספק שאנשים כמוך הם סוג של חוויה מתקנת. נוכחנו עד כמה אנחנו לא רגילים להתקל באנשים ישרים וטובים. את אישה מיוחדת וראיית החיים שלך מעוררת השראה. מעריכים את הזמן שהקדשת לנו."

עופרי

"הפגישה איתך הביאה אותנו לעשייה לגבי הנראות של הבית ובעיקר הביאה אותנו להבשלה רגשית בפרידה… ״שיטת בית סגול״ הופכת בעיניי את כל התפיסה המחשבתית בעניין מכירת בתים לה הורגלנו." 

גילת לוי

"שמחה שהבית נמכר בעזרתך, שמחה על הצגת הבית שהייתה מרשימה לעומת מתווכים שהראו את הבית… על הבנת הקושי להיפרד מבית של 20 שנה. תודה על הכל."

חנה כנרתי

"הצלחנו להתרגל לשירות המצויין שלך לאורך כל הדרך. ידעתי מי את עוד לפני שנפגשנו וידעתי שתצליחי במשימה. הוכחת לי שעשיתי נכון."

רודי אלמוג

"סמכנו על ההורים של אמיר כשהם הציעו 'בית סגול', דבר שהתברר כבחירה מעולה! אנו מודים לך על הכל ובאמת הדירה נמכרה בזכותך!" 

אמיר ומיכל

"תודה על הייעוץ החכם שנתת לנו, תודה על התמונות המדהימות, תודה שהשקעת ונתת לנו מזמנך והתודה הכי גדולה – שבעזרתך מכרנו את הדירה בתוך 3 שבועות."

אייל וריקי

"רוצה לעדכן כי מכרנו את המגרש וקנינו בית בכרכור. היעוץ שנתת לי עזר לנו מאד במיוחד במשא ומתן במכירה ועל כך אני מודה לך מאד."

מיכל צרפתי

"תודה על המידע, אין לי ספק שעזר מאד במוכנות הנפשית שלנו למכירת הבית. השירות שלך הוא מענה טוב למקום שלגמרי בחסר – לי לגמרי הייתה רתיעה מעולם התיווך."

נעמה שובל

"תודה והערכה. מכירת הדירה הייתה תהליך ארוך ומפרך וכשאבדה כמעט תקוותנו את הגעת, לקחת את המושכות ובדרך המיוחדת שלך הפחת בנו אופטימיות ורוגע…"

יהודית וגיא

"את עוסקת במקצוע הנכון ויודעת את עבודתך, את אמינה, נאמנה, ואמיתית. היה לנו העונג לעבוד איתך. תודה על הליווי, על העידוד והתמיכה, תמיד."

חגית נחום

"מעל ומעבר לכל ציפייה… נתת לנו תחושה שיש על מי לסמוך בעיניים עצומות, יש מי ששומר עלינו. גם אחרי שהתפקיד שלך הסתיים את ממשיכה לעזור."

יפעת ויונתן

"לאחר הפגישה הראשונה הבנתי שכדאי לבחון את האפשרות לערב אותך במכירת הבית… והחשוב מכל- תוצאה מעולה! מחיר הבית שקיבלנו היה מעבר למצופה!"

מיכה ליפשיץ

"נתת לי את הבטחון במשא ומתן! נתת לי את הבטחון בהצגת הדירה לעומת איך שהתנהגתי עם הקונים הראשונים. איזה הבדל!"

יהודה, כפ"ס

"שוב תודה… אומנם זה לא הסוף ועוד הרבה מים יכולים לזרום בנהר אבל אני חייבת להגיד לך שאת הפכת את מכירת הדירה לחוויה נעימה, משהו שלא ציפינו לו."

סיגל קינן

"הגישה שלך נדיבה ושונה מכל מה שאנחנו מכירים ואין לי ספק שאנחנו ניעזר בך גם בהמשך."

דויד לביא

"המון תודה, אני חייב לציין שהרבה מעבר למישור המקצועי, אני נוכח בייחודיות וגדלות הרוח שלך!"

שרון פוזננסקי

"בהזדמנות זו רציתי להודות לך על העצות והטיפים שנסכו בנו ביטחון להמשיך בתהליך."

משה הרטונג

גלילה לראש העמוד